1935 Róma, a XI. Nemzetközi Kertészeti Kongresszus német nyelvű, képes ismertető füzete + a budapesti előkészítő bizottság levele a kongresszuson való részvétel feltételeiről, a jelentkezéshez szükséges 2 db kitöltetlen nyomtatvánnyal
1935-1943 2 db postás szaknaptár. Postás szaknaptár (közlekedési szaknaptár) az 1935. évre. Szerk.: Kovács József. Néhány korabeli reklámmal. Kiadói egészvászon kötésben,kissé kopott gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. + 1943 Postás tájékoztatókönyv (postás szaknaptár), a Magyar Királyi Posta alkalmazottainak tájékoztató könyve és névtára. Néhány korabeli reklámmal. Kiadói egészvászon kötésben,kissé kopott gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.