Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 244

Kassák Lajos-Moholy-Nagy László: Új művészek könyve. Körner Éva utószavával. Szerk.: Vadas József. Bp., 1977., Európa-Corvina. Az 1922-es reprint kiadása. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16567.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1899 Grotesque Alphabet of 1464. Reproduced in facsimile from the original in the British Museum. 1899. Sérült, félvászon kötésben
16568.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Reznicek Galante Welt: Reznicek, Ferdinand von (1869-1909): Album. München, 1902. Szecessziós színes nyomatok, kiadói vászon kötésben. Szép állapotban.
16569.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Helmut Newton: Pages from the Glossies. Facsimiles 1956-1998. Taschen, 2015. Angol, német és francia nyelven. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
16570.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Klassiker der Kunst I-XXIV. köt. A IV. és VII. kötetek hiányoznak. Stuttgart-Leipzig,1904-9909,Deutsche Verlags-Anstalt, Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a lapok egy részén sérülésnyommal, 7 kötet foltos, összeragadt lapokkal, egy kötet sérült kötéssel, egy kötet gerince deformált, rossz állapotban.
16571.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ilona Keserü Ilona művek. 1959-1982. works. Szerk.: Keserü Ilona. H.n., 2002., Keserü Ilona. 291p. Magyar és angol nyelven. Keserü Ilona műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16572.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára. Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészekről. Szeged, 1988, Szerzői. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
16573.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Whip some more my lady. Paris, 1953. The Olympia Press, Paris BDSM erotika, illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben
16574.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Schéner Mihály: Festés közben. Rajzos dedikációval ellátott kiadás. Szeged, 2006.
16575.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Rum Attila: Czigány Dezső. Dedikált! Bp., 2004., Szerzői, (Veszprém, Prospektus-ny.),356+3 p. A művész munkáinak színes és fekete-fehér reprodukcióval illusztrált. Kiadói papírkötésben
16576.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lakner László budapesti munkássága 1959-1973. Brendel János monográfiája. Bp.-Essen, 2000., Új Művészet Kiadó & Niessen Buch- und Offsetdruckerei Gmbh Art-Print Publishers. Kiadói papírkötés.
16577.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vivienne Becker: Fabulous Fakes. Angol nyelvű ékszertörténeti könyv. Vadócz Erzsébet iparművész két autográf aláírásával.  London, 1988, Grafton Books. Kiadói vászonkötésben és papírborítóval.
16578.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft