Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1324392
10809
418
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Erotikus ex libris, Kellner István. Rézkarc, papír, jelzett a karcon 13×9 cm 1355350
10810
418
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5×4 cm 2593491
10811
418
900
Ex libris - small-graphics
Bánszki Tamás (1892-1971): 3 db alkalmi kisgrafika (BUÉK 1938; Boldog Karácsonyi Ünnepeket!; Nagy Anna és Dr. Szilágyi István házasságot kötöttek), 1938-1939 körül. Jelzettek, kissé foltos lapok, 10x8 cm és 12x10,5 cm között 2553165
10812
418
4200
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Menyecske. Rézkarc, selyem, jelzett a karcon. 9x5 cm. Villamos Berendezés és Készülék Művek. újévi üdvözlőlapja részeként. 2595979
10813
418
Ex libris - small-graphics
8 db magyar és külföldi ex libris, klf. alkotók (Menyhárt József, Andruskó Károly, Roland Roveda, stb.), klf. technikák, papír, részben papírra montírozva. 2545661
10814
418
Ex libris - small-graphics
Ferdinand Staeger (1880-1976): Ex libris Lucie Spielberg. Klisényomat, hártyapapír. Jelzett a nyomaton. Lap teteje papírra kasírozva. 9,5x9 cm. 2601018
10815
418
Ex libris - small-graphics
17 db vegyes ex libris, közte Fery Antal (1908-1994), több egyforma 2556120
10816
418
Ex libris - small-graphics
Boromisza Tibor (1880-1960): Ex libris Morvay Zsigmond (1910 körül). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 15x8 cm. Üvegezett fa keretben. Ritka! 2556128
10817
418
14000
Ex libris - small-graphics
Boromisza Tibor (1880-1960): Csikós. Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 8,5x7 cm. Üvegezett fa keretben. Ritka! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft