Boromisza Tibor (1880-1960): Ex libris Morvay Zsigmond (1910 körül). K... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500003/Boromisza-Tibor-1880-1960-Ex-libris-Morvay-Zsigmond-1910-korul-Klisenyomat-papir-jelzett~II2556120
2556120
10816
418
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Boromisza Tibor (1880-1960): Ex libris Morvay Zsigmond (1910 körül). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 15x8 cm. Üvegezett fa keretben. Ritka!
: karap_norbert