Üvegtárgyak Tételek száma: 98
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2583086
11513
417
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:15cm 2631393
11514
417
Glass-objects
Whiskys üveg dugóval, kopásnyomokkal, m: 24 cm 2631353
11515
417
Glass-objects
Tejüveg mokkás csésze, 5 db, matricásak, kis kopásnyomokkal 2541438
11516
417
900
Glass-objects
Üvegkosár, kopott, jelzés nélkül, m:17cm 2574897
11517
417
Glass-objects
2 db német söröskorsó, formába öntött üveg, 0,2 l, m: 12 cm, 16 cm 2596370
11518
417
600
Glass-objects
Üveg só- és fogpiszkáló tartó, apró csorbákkal, h: 13 cm 2390558
11519
417
Glass-objects
Szív alakú ékszeres doboz aranyozott pillangóval. Formába öntött. Hibátlan 6 cm 2604634
11520
417
Glass-objects
Üveg asztali kínálótál, metszett, matricával jelzett, eredeti dobozában, 18×11 cm 2625214
11521
417
Glass-objects
Ólomkristály váza, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal, csorbával. m:15cm 2629332
11522
417
Glass-objects
6 db Stella Artois sörös pohár 0,25 l eredeti dobozzal 2630837
11523
417
Glass-objects
Ólomkristály hamuzó, hibátlan, d: 10 cm 2623467
11524
417
Glass-objects
Kék asztali gyümölcsös kínáló tál, anyagában színezett üveg, d: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft