Üvegtárgyak Tételek száma: 98
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630186
11501
417
Glass-objects
Csillagmintás hutaüveg kiöntő dugóval, kis kopásnyomokkal, m: 33 cm 2624804
11502
417
Glass-objects
Marimekko jelzett kék üveg kínáló. Öntött üveg m: 12 cm 2626999
11503
417
Glass-objects
3db design kék üveg váza és egy kék palack, hibátlan, m: 16-22 cm 2628333
11504
417
Glass-objects
Art déco borostyán üveg váza, kopásnyomokkal, m: 20 cm 2628329
11505
417
Glass-objects
Vadászjelenetes üveg korsó, fém fedővel, kopott, m: 20 cm 2628326
11506
417
Glass-objects
2db fémfedeles, üveg, sörös korsó, kopott, m: 17-21cm 2628145
11507
417
Glass-objects
Hattyú formájú üveg kínáló tálka. Anyagában színezett 11x13 cm 2630782
11508
417
3200
Glass-objects
6 személyes kristályüveg tányér készlet, kopásnyomokkal, d: 16-31cm 2631114
11509
417
Glass-objects
2 dl-es hibátlan háború előtti unicumos üveg. m: 12,5 cm 2626682
11510
417
Glass-objects
Muránói üveg virágos levélnehezék, m: 9,5 cm 2626701
11511
417
Glass-objects
Muránói üveg hamutál, kézzel készített, anyagában színezett, d: 12,5 cm 2623607
11512
417
Glass-objects
Pöstyénfürdői emlék, régi látképpel díszített üveg levélnehezék (XX. sz. első fele), apró csorbával, kopásnyomokkal, d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft