Üvegtárgyak Tételek száma: 98
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2516616
11489
417
2200
Glass-objects
Ólomkristály bonbonier, metszett, apró csorbákkal, d: 13 cm 2553022
11490
417
Glass-objects
Borostyánüveg likőrös palack, dugó nélkül, kopásnyomokkal, m:18,5cm 2601603
11491
417
Glass-objects
Ólomkristály hamutál, hibátlan, d:14cm 2596938
11492
417
Glass-objects
2589190
11493
417
Glass-objects
Domború, ovális üveg, hátoldalán ragasztott nyomat, virágcsendélet, kopásokkal, apró lepattanásokkal. 23x17,5cm 2530436
11494
417
Glass-objects
Jeges vödör, formába öntött, anyagában színezett üveg, fém szerelékkel, kis csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 13 cm, d: 11 cm 2556513
11495
417
Glass-objects
Hóemberes üveg és fém dísz. 11 cm 2630027
11496
417
Glass-objects
Hutaüveg kiöntő, kék díszítéssel, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2630043
11497
417
Glass-objects
Kék kétrétegű üveg ikebana, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2630061
11498
417
Glass-objects
Lapra csiszolt kék uránium üveg kiöntő, karcolásokkal, m: 19 cm 2630106
11499
417
Glass-objects
Antik kék váza ezüst festéssel, kis kopásnyomokkal, m: 20 cm 2630136
11500
417
Glass-objects
Francia üveg gyertyatartó, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft