Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2601611
12140
417
Flea Market
Kétsoros gyöngynyaklánc, fém kapoccsal, h:54cm 2629551
12141
417
Flea Market
MIni Biblia fémborítás kötésben 3 cm 2592878
12142
417
Flea Market
Swank aranyozott mandzsetta és nyakkendőtű szett, díszdobozban. 2629272
12143
417
Flea Market
Kis vegyes jelvény tétel, régebbiek, jobb darabok is. 2630754
12144
417
Flea Market
2626835
12145
417
2200
Flea Market
Régi, csavart nyelű fém diótörő, h: 15 cm 2630749
12146
417
Flea Market
3 db kis csipke terítő 5-20 cm-ig 2626915
12147
417
Flea Market
Régi réz bélyegtartó dobozka, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, 8x6 cm 2628170
12148
417
Flea Market
Régi összecsukható kis nagyító 8 cm 2623383
12149
417
Flea Market
2 db nyaklánc, kék és türkiz színű kövekkel, h: 42-50 cm 2627153
12150
417
Flea Market
Toledo fém sörnyitó 10 cm 2623370
12151
417
Flea Market
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft