Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2624632
12128
417
Flea Market
Porcelán betétes gyűrű 2,5 cm 2 db 2624653
12129
417
Flea Market
2623687
12130
417
Flea Market
Vastag karperec csont és réz d: 6,5 cm 2624980
12131
417
Flea Market
5 db fém karikagyűrű klf méret 2629922
12132
417
Flea Market
Dovo Solingen borotva, tokkal, korának megfelelő állapotban, h: 23 cm 2566096
12133
417
Flea Market
Szecessziós ón váza, kopott, jelzett, m:10 cm 2623616
12134
417
Flea Market
2523828
12135
417
Flea Market
Szerencsefa achátos medál fülbevalóval 2557659
12136
417
Flea Market
cca. 26 db mini rózsakvarc kő, cca 1cm 2624579
12137
417
Flea Market
2592942
12138
417
Flea Market
2466086
12139
417
Flea Market
Kis manikűrkészlet, 4 db-os, tokban, rozsdás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft