Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623606
12056
417
Flea Market
Tűzpiros színezett korall nyaklánc, h: 43 cm, díszdobozban 2623605
12057
417
Flea Market
Csiszolt lapis lazuli karkötő, gumírozott 2629683
12058
417
Flea Market
Pánsíp, fa, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, 16x11 cm 2623596
12059
417
4800
Flea Market
Patika réz súly készlet fa dobozban 9 db 2623573
12060
417
Flea Market
Vegyes bolha tétel: Junghans utazóóra, bontatlan borotvapenge, pendrive minták 2623809
12061
417
Flea Market
Patent régi boxer, kopott, 11x7cm 2623341
12062
417
3200
Flea Market
Zetor 3011-es traktor embléma, kopott, d: 6,5cm 2625872
12063
417
7500
Flea Market
Színházi látcső, gyöngyház berakással. Sérült 10x17cm 2623367
12064
417
3200
Flea Market
11 db medál, macskaszem, malachit, rózsakvarc, türkiz, jáspis, ametiszt, stb. 2623359
12065
417
Flea Market
Givenchy Párizs 100% selyem virágos nyakkendő, h: 142cm 2629016
12066
417
Flea Market
Japán színházi látcső összecsukható 11 cm 2585183
12067
417
Flea Market
2 db gyermekeket ábrázoló tügobelin fali dísz kép, keretben . 10x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft