Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2415541
11900
417
Flea Market
A primer of Chinese acrobatics VHS és könyv, díszdobozban. 2574847
11901
417
Flea Market
LG DVD-olvasó, ATA csatlakozó, típus: GDR-8163B 2538285
11902
417
Flea Market
Fém kínálótál, jelzés nélkül, kopott, m:15cm 2538447
11903
417
Flea Market
9db fém doboz, vegyes méretben, kopott, (Vienna café, Alessi kekszdoboz, cukordoboz, stb) 2572699
11904
417
Flea Market
Retró színes mázas fém váza, sérüléssel, m: 23 cm 2577638
11905
417
Flea Market
6 db Komet TR 15 és 2 db Bebo sher 2001 villanyborotva tartó doboz használt, ragasztónyomos állapotban 2577650
11906
417
Flea Market
2 db kopott fa doboz, egyik intarziás, mindkettő sérült zárral, kulcs nélkül, 25x14,5x9cm és 24x17x7cm méretben 2578056
11907
417
Flea Market
Maginon digitális képkeret, sérült védőfóliával, működik, 20x24cm 2415678
11908
417
Flea Market
BEE Pannon GSM hátizsák, táska, újszerű állapotban, 38x34 cm 2555975
11909
417
Flea Market
Franck kávésdobozban 14 db szobrász kellék, részben jelzett, Wagner, bronz kanalak, simítók. 18x11,5x6cm 2477900
11910
417
Flea Market
4 db márkás bőr- és egyéb őv. Marks and Spencer, régi, stb. 2499951
11911
417
Flea Market
Kávékiöntő, réz, pótolt fa nyéllel, kopott, m: 11cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft