Bolhapiac Tételek száma: 495
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2631196
11731
417
Flea Market
Inox teavíz forraló, szép, jó állapotban, m: 23 cm 2631120
11732
417
Flea Market
Fa gyalu,penge nélkül, benne monogram: C** P*, másik
oldalán évszám: 1890, 18,5x6,5 cm 2631100
11733
417
Flea Market
Réz retro doboz fa borítással belül: 12x12 cm 2631061
11734
417
Flea Market
Kalapált réz tálka, SZ.I. jelzéssel, kopott, d:17 cm. 2631046
11735
417
Flea Market
Bronz retro doboz, fa borítással belül, kopott 16x16 cm 2630789
11736
417
Flea Market
Ékszeres dobozka, fém, kopott, 7x10x6cm 2630780
11737
417
Flea Market
2630792
11738
417
Flea Market
Katonai sisak, sérülésekkel 28x23 cm 2630460
11739
417
Flea Market
2 darab Gobelines színházi táska 2630404
11740
417
Flea Market
Régi vérnyomásmérő tokkal 2629540
11741
417
Flea Market
Salvador Dali parfűm 50ml eredeti bontatlan dobozban 2629544
11742
417
Flea Market
Paloma Picasso parfűm 15 ml eredeti bontatlan dobozban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft