15050.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Műemlékeink sorozat 3 Budapesttel kapcsolatos kötete: Egry Margit-Wellisch Judit: Az országház.; Radnai Lóránt: A Lánchíd.; Zakariás G. Sándor: A budai Batthyány tér. Bp.,1956-1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal, az egyik kötése kissé sérült.