15010.
417. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára Bp.,(1902),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t.+221+1 p.+15 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák.) t. + 2 (térképek, az egyik kihajtható) t. Gazdag egészoldalas és szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval.