Műemlékeink sorozat 3 kötete:
Genthon István: Az egri Liceum.;
Molnár József: Eger török műemlékei.;
Storno Pál: A soproni Storno-ház. Bp.,1955-1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések,
Műemlékeink sorozat 3 Budapesttel kapcsolatos kötete:
Egry Margit-Wellisch Judit: Az országház.;
Radnai Lóránt: A Lánchíd.;
Zakariás G. Sándor: A budai Batthyány tér. Bp.,1956-1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal, az egyik kötése kissé sérült.
Műemlékeink sorozat 5 Budapesttel kapcsolatos kötete:
Wellner István: Az aquincumi mozaikok.; Sz. Póczy Klára-Hajnóczy Gyula: Római fürdők Budán.;
Gerő Győző: Buda török műemlékei.;
Kuthy Sándor: A pesti egyetemi templom.; Ybl Ervin: Az Operaház. Bp.,1957-1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések,
Műemlékeink sorozat 5 kötete:
Sallay Marianna: A fertődi Eszterházy-kastély.;
Jenei Ferenc: Régi győri házak.;
Román János: A Sárospataki Kollégium.; Gerő László: A siklósi vár.;
Cserey Éva-Fülep Ferenc: Nagytétény műemlékei. Bp.,1956-1961, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötések, kissé kopott borítókkal.
3 db osztrák útikönyv: Kurort Baden bei Wien; Illustrierter Führer der Mariazeller Bahn; Wien und Niederösterreich. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült állapotban.
Soós Imre: Képek a pásztói egyházközség és művelődés történetéből 1848-ig. + Lénárt Andor: Pásztó mezőváros kézműves (céhes) iparosainak története 1872-ig. (Egy kötetben). Tanulmányok Pásztó történetéből I. Salgótarján, 1991, Pásztó város önkormányzata. Kiadói papírkötés, a borító kissé foltos. Megjelent 1500 példányban.
Hevesy Sándor: Egri útikalauz. Bp, 1955, Heves M. Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, szakadt térképpel.