Könyvek: Történelem

Tételek száma: 138

15627.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p.+ 1 t. (térkép-mellékletek: Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján, Szerk.: Gróf Teleki Pál, ún. Vörös térkép, 1:1000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, magyar és angol nyelven, szakadt, sérült, az egyik sarkán hiánnyal 63x95 cm.) Első kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik térkép-hiányzik.
15628.

Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p.+ 1 t. (térkép-mellékletek: Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján, Szerk.: Gróf Teleki Pál, ún. "Vörös térkép", 1:1000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, magyar és angol nyelven, szakadt, sérült, az egyik sarkán hiánnyal 63x95 cm.) Első kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik térkép-hiányzik.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15629.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Somogyi Ede: Szumirok és magyarok. Budapest, 1903, Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata, 2+270+1. Korabeli félvászon kötésben
15630.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15631.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15632.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Font Márta-Krausz Tamás-Niederhauser Emil-Szvák Gyula: Oroszország története. Bp., 1997, Maecenas. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15633.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A magyar Quisling-kormány. Szójay Döme és társai a népbíróság előtt. Szerk.: Simándi Irén. Párhuzamos Archívum. Bp., 2004., 1956-OS KHT. Kiadói kartonált papírkötés.
15634.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15635.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Csendőrtiszt a Markóban. Ferenczy László csendőr alezredes a népbíróság előtt. Szerk., a bevezető tanulmányt írta és a függeléket összeállította: Molnár Judit. Bp., 2014., Scolar-Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára. Kiadói kartonált papírkötés.
15636.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15637.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15638.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft