Könyvek: Technika

Tételek száma: 19

Bagossy Pál-Benedek György-Toma László: Repülőgép-szerelő anyag és gyártásismeret. Bp., 1979., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1260 példányban, kopott, sérült borítóval, szamárfüles lapokkal, kissé megviselt állapotban.
17216.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Harsay Ilona: Bőr szerszámoskönyv. Bp., 2007., Szerzői Kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17217.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmetszetek). Német nyelven. Korabeli, sérült félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen sérülések, ázásnyomok, helyenként sérült, kissé foltos lapok. Röck István és Első Brünni Gépgyár Részvénytársaság bélyegzőkkel.
17218.

Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmetszetek). Német nyelven. Korabeli, sérült félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen sérülések, ázásnyomok, helyenként sérült, kissé foltos lapok. "Röck István és Első Brünni Gépgyár Részvénytársaság" bélyegzőkkel.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Sevin Henrik: Faekétől a Hofherr-gépig. A Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Magyar Gépgyári Művek Részvénytársaság története. 1842-1869-1944. Bp., 1944, Révai, 1 t. + 272 p. Egyetlen kiadás. Számos fekete-fehér illusztrációval. A borító Gönczi-Gebhardt Tibor munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17219.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Otto Peter Pörschmann: Von Schiffen und vom Schiffsmodellbau. Berlin, 1954. Neues Leben. Kiadói félvászon kötésben.
17220.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17221.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsiszerkezetek. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 328 p. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
17222.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
The air travellers handbook. The complete guide to air travel, airplanes and airport. Szerk.:Helen Varley. New York, (1978), Fireside Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.
17223.

The air traveller's handbook. The complete guide to air travel, airplanes and airport. Szerk.:Helen Varley. New York, (1978), Fireside Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói nyl-kötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sportkocsik. Híres Autómárkák sorozat. Nyíregyháza, é.n., Nagykönyv Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17224.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hancsók Jenő-Lakatos István- Valasek István: Üzemanyagok és felhasználásuk. Szerk.: Valasek István. Bp., 1998, Tribotechnik. Kiadói papírkötés.
17225.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bánhalmi János.Szalay Péter: F-1 Autó modell história 1950-1986. Bp., 1987, MTI. Kiadói kartonált papírkötés.
17226.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Koroknai Ákos: A Ganz műszer művek története. Bp.,1975. Ganz. Kiadói vászonkötésben, papír, kissé sérült védőborítóval
17227.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft