5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Bagossy Pál-Benedek György-Toma László: Repülőgép-szerelő anyag és gyártásismeret. Bp., 1979., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1260 példányban, kopott, sérült borítóval, szamárfüles lapokkal, kissé megviselt állapotban.