Metszetek Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2626761
10746
417
Engravings
Jelzés nélkül: Barabás Miklós után: A meny megérkezése. Litográfia, kartonra kasírozott papír, sérülésekkel, 45x70cm 2626778
10747
417
Engravings
Jelzés nélkül: Canzi Ágost után: Szüret Vác vidékén . Litográfia, kartonra kasírozott papír, sérülésekkel, 45x70cm 2557192
10748
417
Engravings
Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: A tizenhárom aradi vértanu. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián: Bellony Laszlo 900. Kiadó tulajdonos: Székely Aladár könyv- és képkiadó Bp. Helyenként kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 52x64 cm 2627895
10749
417
Engravings
cca 1850 Románia: Bukarest, Iasi 2 db acélmetszet lapméret 15x23 cm / Engravings of Romania 2627878
10750
417
Engravings
1850 Tátra, a Kárpátok Fischer J., Hyrtl F. Die Karpaten acélmetszet. 8,5x14 cm 2627874
10751
417
Engravings
cca 1840 Fiume acélmetszet. 8,5x14 cm 2627872
10752
417
Engravings
cca 1840 Nagyszeben Hermanstadt rézmetszet. 8,5x14 cm 2630708
10753
417
Engravings
1859 Ókori pénzek leletek, kőnyomatú könyvmelléklet s: Rohn. 22x28 cm 2630069
10754
417
Engravings
cca 1850, 4 db acélmetszet: Quelle bey Jericho, Der Jordan, Ponte Santa Trinita in Florence, Egypten (Egyiptom). Acélmetszet, papír. Ponte Santa Trinita kissé sérült. 8,5x11 és 9,5x14 cm közötti méretekben 2627885
10755
417
Engravings
cca 1850 Svájc 6 db metszet. benne Schaffhausen, stb lapméret 15x23 cm 2627911
10756
417
Engravings
cca 1880 6 db hegyeket. vulkánokat ábrázoló rotációs fametszetű illusztráció Lapméret 25x18 cm 2627893
10757
417
Engravings
cca 1850 24 db metszet Törökország Istanbul, stb. . lapméret 15x23 cm / Engravings from Turkey Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft