Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 73

Amerikai Egyesült Államok ~2000. Anonim alkoholisták és játékfüggők felépülésének mérföldkő zsetonjai (6x, ebből 5xklf) T:1-,2 USA ~2000. Alcoholics Anonymous and gamblers anonymous Recovary Chips (6x, from it 5xdiff) C:AU,XF
31761.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN First Spouse Medals Program 2xklf kétoldalas Br emlékérem eredeti fóliacsomagolásban. Martha Washington és Abigail Adams (34mm) T:1 USA ND First Spouse Medals Program 2xdiff two-sided Br medallions in original foil packing. Martha Washington and Abigail Adams (34mm) C:AU
31762.

Amerikai Egyesült Államok DN "First Spouse Medals Program" 2xklf kétoldalas Br emlékérem eredeti fóliacsomagolásban. Martha Washington és Abigail Adams (34mm) T:1 USA ND "First Spouse Medals Program" 2xdiff two-sided Br medallions in original foil packing. Martha Washington and Abigail Adams (34mm) C:AU

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
31763.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
31764.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Ausztria 1889. Rudolf trónörökös emlékére Br emlékérem füllel (27mm) T:2 kis patina Austria 1889. In Memory of Crown Prince Rudolf Br commemorative medallion with ear (27mm) C:XF small patina
31765.

Ausztria 1889. "Rudolf trónörökös emlékére" Br emlékérem füllel (27mm) T:2 kis patina Austria 1889. "In Memory of Crown Prince Rudolf" Br commemorative medallion with ear (27mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1960. Hála minden barátnak és segítőnek / Segélycsoport későbbi vakok számára Ausztriában - Az ezüst jubileum emlékére Br emlékérem (40mm) T:1- Austria 1960. In Dankbarkeit allen Freunden und helfern gewidmet / Hilfsgemeinschaft der Später Erblindeten Österreichs - Zur Erinnerung an das Silberne Jubiläum Br medallion (40mm) C:AU
31766.

Ausztria 1960. "Hála minden barátnak és segítőnek / Segélycsoport későbbi vakok számára Ausztriában - Az ezüst jubileum emlékére" Br emlékérem (40mm) T:1- Austria 1960. "In Dankbarkeit allen Freunden und helfern gewidmet / Hilfsgemeinschaft der Später Erblindeten Österreichs - Zur Erinnerung an das Silberne Jubiläum" Br medallion (40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ausztria 1990. Vénusz - Naptár 1990 jelzett Ag naptárérem (25,87g/0.900/40mm). Szign.: ZA / Wähner T:2 Austria 1990. Venus - Jahresregent 1990 hallmarked Ag calendar medallion (25,87g/0.900/40mm). Sign.: ZA / Wähner C:XF
31767.

Ausztria 1990. "Vénusz - Naptár 1990" jelzett Ag naptárérem (25,87g/0.900/40mm). Szign.: ZA / Wähner T:2 Austria 1990. "Venus - Jahresregent 1990" hallmarked Ag calendar medallion (25,87g/0.900/40mm). Sign.: ZA / Wähner C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
31768.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Bulgária DN Az Emlékezet Temploma - Shipka kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2,2- patina Bulgaria DN The Memorial Temple - Shipka two-sided silver plated Br medallion (50mm) C:XF,VF patina
31769.

Bulgária DN "Az Emlékezet Temploma - Shipka" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2,2- patina Bulgaria DN "The Memorial Temple - Shipka" two-sided silver plated Br medallion (50mm) C:XF,VF patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csehszlovákia ~1970. Janosikov Dukat - Pre Stastie / 1713 fém emlékérem (27mm) + DN Janosik Juro Al-Br emlékérem (27mm) T:1- patina Czechoslovakia ~ 1970. Janosikov Dukat - Pre Stastie / 1713 commemorative medallion (27mm) + ND Janosik Juro Al-Br commemorative medallion (27mm) C:AU patina
31770.

Csehszlovákia ~1970. "Janosikov Dukat - Pre Stastie / 1713" fém emlékérem (27mm) + DN "Janosik Juro" Al-Br emlékérem (27mm) T:1- patina Czechoslovakia ~ 1970. "Janosikov Dukat - Pre Stastie / 1713" commemorative medallion (27mm) + ND "Janosik Juro" Al-Br commemorative medallion (27mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31771.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Finnország 1976. Téli Ifjúsági Napok Jyväskylässä-ban, 1976. március 5-7. fém emlékérem nem saját tokban (36mm) T:1 Finland 1976. Nuorten Talvipäivät - Jyväskylässä 5-7. 3. 1976 (Youth Winter Days in Jyväskylässä) metal medallion in not original case (36mm) C:UNC
31772.

Finnország 1976. "Téli Ifjúsági Napok Jyväskylässä-ban, 1976. március 5-7." fém emlékérem nem saját tokban (36mm) T:1 Finland 1976. "Nuorten Talvipäivät - Jyväskylässä 5-7. 3. 1976 (Youth Winter Days in Jyväskylässä)" metal medallion in not original case (36mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft