Csehszlovákia 1971. "Csehszlovák Szocialista Köztársaság / 3. Nemzetkö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Numizmatika/Kulfoldi-emlekveretek-plakettek~1500014/Csehszlovakia-1971-Csehszlovak-Szocialista-Koztarsasag-3-Nemzetkozi-Borverseny-Pozsonyban~II2621523
2621523
31771
416
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Csehszlovákia 1971. "Csehszlovák Szocialista Köztársaság / 3. Nemzetközi Borverseny Pozsonyban" kétoldalas aranyozott fém emlékérem. Szign.:AP (70mm) T:1- kis patina
Czechoslovakia 1971. "Czechoslovak Socialist Republic / 3rd International Wine Competition in Bratislava" two-sided gilded metal commemorative medallion. Sign.:AP (70mm) C:AU small patina
: pelikán kristóf