Barabás László (1934- ): Vörös postakocsi. tűzzománc. Kopott fakeretbe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Barabas-Laszlo-1934-Voros-postakocsi-tuzzomanc-Kopott-fakeretben-jelzett-40x50cm~II2555659
2555659
11702
416
90000
Antique
Kikiáltási ár:
90 000 Ft 243,24 EUR , 264,71 USD
Leírás: Barabás László (1934- ): Vörös postakocsi. tűzzománc. Kopott fakeretben, jelzett, 40x50cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: