Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 70

Orosz ünnepi / húsvéti ikon. Tojástempera, fa, XIX. század. Korának megfelelő sérülésekkel. 35×30 cm
11701.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
15
Barabás László (1934- ): Vörös postakocsi. tűzzománc. Kopott fakeretben, jelzett, 40x50cm
11702.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
11703.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Közel-Keleti réz vázapár, florális díszítéssel, kobra és galamb motívumokkal, kézzel készített, 1890 körül, kopásnyomokkal, m:30cm
11704.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Japán 1920 körül bronz váza, relief sakura (cseresznyevirágzás) és madár ábrázolással, kopásnyomokkal, alja javított, m: 18 cm
11705.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ezüstözött alpakka teáskanna, figurális madaras kiöntő, fedelén makk motívum fa fogantyúval, egy horpadás az oldalán, jelzett, feloldatlan: R csillag M??. m: 24 cm
11706.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
11707.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Pleisztocén korú Mammuthus primigenius fog. A fog eleje és vége ép, a két oldala és a rágófelszín a bányaművelés során sérült. cca. 3 millió éves. m: 19x9x12cm. Tömege kb: 2530 g A fog felülete PVB-vel (Movital) van konzerválva.
11708.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
11709.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Vintage Locomotive / Mozdony, formájú likőrtartó, 1970 körül, fém, műanyag, üveg, kopott, zenélő szerkezettel, működik, 32x12x23cm
11710.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
11711.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Faragott csontnyelű antik japán napernyő / esernyő. Virágos mintájú faragással és szövettel. Szövet szakadozott. / Japanese ebony sun shade 51 cm
11713.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft