Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2592545
11738
416
15000
Antique
Konyakos pohár formájú jégtartó, thermosz üveg belsővel, Napoleon konyak logójával, etikettel jelzett, 1950 körül, kopásnyomokkal, m:20cm 2592561
11739
416
15000
Antique
Cca 1850 régi relief, jelzés nélkül, apró sérülésekkel, d:13cm 2583006
11740
416
Antique
Ezüstözött alpakka cukordoboz, kulccsal, működő zárral. Jelzett, kopott, 10x7x7,5 cm 2582955
11741
416
15000
Antique
Ezüstözött alpakka keresztelőpohár, domborműves díszítéssel. Jelzett, kopott, kisebb horpadásokkal, m: 7,5 cm 2121880
11742
416
Antique
Íróasztali márvány tintatartó, egyik tartó teteje nem leszedhető, alján filc, 24x35 cm 2616472
11743
416
Antique
Wiskemannn fém kínáló tálca. Virág mintákkal. Jelzett 28x21 cm 2616473
11744
416
Antique
Wiskemannn fém ruhakefék. Jelzettek 18-23 cm 2616483
11745
416
Antique
Kutya formájú fém zsebóra tartó figura, kopott festéssel 26 x 19 cm 2616487
11746
416
Antique
Szecessziós díszítésű porcelán betétes sodrófa festett kis kopásokkal 42cm 2616489
11747
416
Antique
Régi ón kiöntő jelzett, kis horpadással 25cm 2616490
11748
416
Antique
Ezüstözött fém süteményes tortalapát 25 cm dobozzal 2616505
11749
416
Antique
Ékszerdoboz lakkozott fa, Gyöngyház berakással madaras díszítéssel 90 belsőrésszel 22x14cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft