Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 70

Keleti stílusú lakkozott fa ékszeres doboz zenélő táncos szerkezettel Gyöngyház berakással, kézzel festett 30x12cm
11726.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szecessziós réz fali / zongora gyertyatartó pár 24cm
11727.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Francia Limoges tűzzománc csendélet, jelzett, szép keretben, 12x9cm
11728.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Wacha János finom nyúlszőr cilinder, jelzett, szép állapotban
11729.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Dekoratív, díszes ládika. Faragott, lakkozott fa, réz zárcímmel, a belső oldalán humoros kiskutyás képpel. Kulcs nélkül. Szép állapotban. Külső méret 34x28x17 cm
11730.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Antik, historizáló, réz falra akasztható dombormű, vallási jelenettel, SA jelzéssel, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, d: 32 cm
11731.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Berndorf ezüstözött alpakka kínáló asztalközép a kagyló mintás 28 cm jelzett
11732.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Fali tükör, népies szecessziós stílusú, sérült fakeretben. 37,5x26 cm
11733.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Faragott fa tálca, szélein levelekkel díszített ornamentikával, XX. sz. második fele, apró kopásnyomokkal, 58x36 cm
11734.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Antik kalapált réz dísztál, keleti vadászjelenettel, kopott, d: 29 cm
11735.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1910 körül, kerti növény permetező, réz, fa, jelzett Bécs h:39cm
11736.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13
2 db WMF alpakka ezüstözött tejkiöntő. Jelzett, kopott 7 cm
11737.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft