Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2616477
11726
416
Antique
Keleti stílusú lakkozott fa ékszeres doboz zenélő táncos szerkezettel Gyöngyház berakással, kézzel festett 30x12cm 2616474
11727
416
Antique
Szecessziós réz fali / zongora gyertyatartó pár 24cm 2514640
11728
416
Antique
Francia Limoges tűzzománc csendélet, jelzett, szép keretben, 12x9cm 2622729
11729
416
Antique
Wacha János finom nyúlszőr cilinder, jelzett, szép állapotban 2622908
11730
416
Antique
Dekoratív, díszes ládika. Faragott, lakkozott fa, réz zárcímmel, a belső oldalán humoros kiskutyás képpel. Kulcs nélkül. Szép állapotban. Külső méret 34x28x17 cm 2582578
11731
416
Antique
Antik, historizáló, réz falra akasztható dombormű, vallási jelenettel, SA jelzéssel, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, d: 32 cm 2623209
11732
416
Antique
Berndorf ezüstözött alpakka kínáló asztalközép a kagyló mintás 28 cm jelzett 2579757
11733
416
Antique
Fali tükör, népies szecessziós stílusú, sérült fakeretben. 37,5x26 cm 2579129
11734
416
7500
Antique
Faragott fa tálca, szélein levelekkel díszített ornamentikával, XX. sz. második fele, apró kopásnyomokkal, 58x36 cm 2579114
11735
416
Antique
Antik kalapált réz dísztál, keleti vadászjelenettel, kopott, d: 29 cm 2577917
11736
416
Antique
1910 körül, kerti növény permetező, réz, fa, jelzett Bécs h:39cm 2581955
11737
416
Antique
2 db WMF alpakka ezüstözött tejkiöntő. Jelzett, kopott 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft