Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2620538
11714
416
30000
Antique
Argentor jelzett, szecessziós, talpas gyümölcskínáló, ezüstözött alpakka, hibátlan, m: 19cm 2620022
11715
416
30000
Antique
WMF jelzett, Art Deco gyümölcskínáló, ón alj, üveg tál, kopott m: 30cm 2446008
11716
416
Antique
2 db szecessziós, spiater falitányér, jelzetlen, kopott d:32cm 2622650
11717
416
Antique
Nyolcszögű falitükör dekoratív fakeretben, apró kopásnyomokkal, 57×57 cm. 2613169
11718
416
Antique
Egyiptomi szkarabeusz pecsétnyomó, faragott kő, alján hieroglifákkal, m:5cm 2621499
11719
416
Antique
Zajácz Tamás (1952- ): Sámánnő. Bőrkép alján kis kopással. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 28x43cm 2621497
11720
416
Antique
Zajácz Tamás (1952- ): Múzsa. Bőrkép alján kis kopással. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 30x43cm 2620781
11721
416
Antique
Gyászesernyő, fa nyéllel, ezüstözött alpakka fogóval. 75 cm 2618347
11722
416
Antique
Körforma. Textil kép. Jelzés nélkül. Fakeretben. 70x70 cm 2618341
11723
416
Antique
Geometrikus formák. Textil kép. Jelzés nélkül. Hátoldalán Idea Iparművészeti Vállalat cimkéjével. Fakeretben. 70x70 cm 2616803
11724
416
Antique
Selyemkép, hátoldalán felirattaé vagy jelzéssel (? Kaló Éva) valamint Idea Iparművészeti Vállalat töredékes címkéjével. 27×27 cm, fakeretben 2610373
11725
416
Antique
Magyar címer. Festett fém. 18x18 cm. Dekoratív, sérült fakeretben, keret méret: kb. 41x64 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft