Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 70

Argentor jelzett, szecessziós, talpas gyümölcskínáló, ezüstözött alpakka, hibátlan, m: 19cm
11714.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
WMF jelzett, Art Deco gyümölcskínáló, ón alj, üveg tál, kopott m: 30cm
11715.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11716.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Nyolcszögű falitükör dekoratív fakeretben, apró kopásnyomokkal, 57×57 cm.
11717.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Egyiptomi szkarabeusz pecsétnyomó, faragott kő, alján hieroglifákkal, m:5cm
11718.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Zajácz Tamás (1952- ): Sámánnő. Bőrkép alján kis kopással. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 28x43cm
11719.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zajácz Tamás (1952- ): Múzsa. Bőrkép alján kis kopással. Falra akasztható. Hátoldalán jelzett, bélyegzővel. 30x43cm
11720.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gyászesernyő, fa nyéllel, ezüstözött alpakka fogóval. 75 cm
11721.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Körforma. Textil kép. Jelzés nélkül. Fakeretben. 70x70 cm
11722.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Geometrikus formák. Textil kép. Jelzés nélkül. Hátoldalán Idea Iparművészeti Vállalat cimkéjével. Fakeretben. 70x70 cm
11723.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Selyemkép, hátoldalán felirattaé vagy jelzéssel (? Kaló Éva) valamint Idea Iparművészeti Vállalat töredékes címkéjével. 27×27 cm, fakeretben
11724.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar címer. Festett fém. 18x18 cm. Dekoratív, sérült fakeretben, keret méret: kb. 41x64 cm
11725.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft