1916 A Szent István Akadémia Értesítője. I. évf. 1. sz. Szerk.: Reiner János. Bp., 1916., Szent István Akadémia, 78 p. Kiadói papírkötés, a borító leszakadt, és sérült, bélyegzésekkel.