4 000 Ft
[Habsburg] Ottó, az ifjú király élete. Szerk.: Csekonics Iván, Balassa Imre. Bp., 1931., Hornyánszky, 126+2 p.+ 48 t. (fekete-fehér képtáblák). Átkötött, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos címlappal, kissé foltos lapokkal.