https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000009/Bonfini-Matyas-kiraly-Tiz-konyv-a-Magyar-Tortenet-bol-Ford-Gereb-Laszlo-A-bevezete~II2619408
2619408
15647
416
Books: History
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Bonfini: Mátyás király. TÃz könyv a Magyar Történet-bÅ‘l. Ford.: Geréb László. A bevezetést, és a jegyzeteket Ãrta: Kardos Tibor. Monumenta Hungarica II. Bp., 1959., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 2100 példányban. Számozatlan példány.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor