Deutsche Soldatenlieder. Leipzig. 1915. Hofmesiter. Litografált címlap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000010/Deutsche-Soldatenlieder-Leipzig-1915-Hofmesiter-Litografalt-cimlappal-Kisse-serult-egeszv~II2617383
2617383
16559
416
Books: Military
Leírás: Deutsche Soldatenlieder. Leipzig. 1915. Hofmesiter. Litografált címlappal. Kissé sérült egészvászon kötésben
: tg