16549.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
A M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár iratanyagának áttekintése. Bp., 1930, M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár Főigazgatósága, 308 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lap sérült, javított.