Gáspárné Dávid Margit: Csöppike kalandjai Párisban. Pályi Jenő rajzaiv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/416/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Mesekonyvek-ifjusagi-irodalom~1000024/Gasparne-David-Margit-Csoppike-kalandjai-Parisban-Palyi-Jeno-rajzaival-Bp-en-Nova-Ki~II2617710
2617710
17289
416
Books: Tales
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Gáspárné Dávid Margit: Csöppike kalandjai Párisban. Pályi Jenő rajzaival. Bp.,én., Nova. Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé sérült, laza kötéssel.
: karap_norbert