17288.
416. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Altay Margit: A kék madár. Maurice Maeterlinck filmmeséje. A borító Sebők Imre munkája. Bp., (1941), Palladis Rt., 62 p. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal, ajándékozási bejegyzéssel.