2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Jókai Mór: Görög tűz. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás. LXIV. köt. Bp.,1897, Révai, (4)+264 p. Kiadói gazdagon festett, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, a tartalomjegyzék részben elvált a kötéstől.