3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Arany János: Elbeszélő költemények. Elegyes darabok. Arany János Munkái 5. köt. (Magyar Remekírók). Bp., é.n., Ráth Mór (Hornyánszky Viktor-ny.), (6) p., 250-522 p. Kiadói gazdagon festett, aranyozott egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi bejegyzéssel.