Festmények és grafikák Tételek száma: 379
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2512969
10217
416
Frans Masereel (1889-1972): Fent és lent. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm 2512971
10218
416
Frans Masereel (1889-1972): Gesztenyeárus. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16x11 cm 2606993
10219
416
Mattyasovszky-Zsolnay László (1885-1935), kétoldalas mű: Ülő női akt. Ceruza, papír. Egyik oldalon hagyatéki pecséttel. Kissé foltos. 34x21 cm 2616881
10220
416
42000
Meilinger Dezső (1892-1960): Borsodi téli táj. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 40×50 cm 2581284
10221
416
3800
1939 Menyhárt József (1901-1976): Szegények fája. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 25×15 cm 2581164
10222
416
Menyhárt József (1901-1976): Bor, élet, halál. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 17×15,5 cm 2505643
10223
416
38000
Mesterházy Dénes (-): Macska kölykeivel. Pasztell, papír, Jelzett, Szép keretben. 53x78 cm 2619423
10224
416
15000
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, vakráma nélkül, 50×68 cm 2617666
10225
416
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm 2617667
10226
416
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm 2617668
10227
416
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): Pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10x13 cm 2612731
10228
416
38000
Molnár Róza (1900-1977): Táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 50×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft