https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 45

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra ca. 1950 Jelzett tok. Számlapon néhány apró pötty, hátul a tokon karcok. Működő állapotban. d. 30 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin manufactured in 1950s.
12016.

Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra ca. 1950 Jelzett tok. Számlapon néhány apró pötty, hátul a tokon karcok. Működő állapotban. d. 30 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin manufactured in 1950's.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
EUR
,
1 470,59
USD
Ajánlatok száma:
0
OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen.  A OPAL brand 18k gold manual wind mens flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.
12017.

OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen. A OPAL brand 18k gold manual wind men's flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
EUR
,
1 470,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Lange 18K arany, automata, férfi karóra, Felsa szerkezettel. Jelzett szerkezet, fémjelzett, masszív arany tok. számlap kissé kopott, bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 34 mm
12018.

Lange 18K arany, automata, férfi karóra, Felsa szerkezettel. Jelzett szerkezet, fémjelzett, masszív arany tok. számlap kissé kopott, bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 34 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Longines 18K arany, kézi felhúzós, férfi karóra, Z23 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett 17 köves szerkezet, számlap egy részén enyhe elszíneződés, új bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 35 mm
12019.

Longines 18K arany, kézi felhúzós, férfi karóra, Z23 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett 17 köves szerkezet, számlap egy részén enyhe elszíneződés, új bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 35 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
EUR
,
1 117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Girard Perregaux Gyromatic, 18K arany (Au) gold, automata férfi karóra, 39 köves szerkezettel (szerkezetszám: 3219280). szép számlappal, dátum funkcióval, bőr szíjjal, működő, szép állapotban, pótolt koronával, hátlapi gravírozással. d: 35 mm / Girard Perregaux Gyromatic gold automatic watch
12020.

Girard Perregaux Gyromatic, 18K arany (Au) gold, automata férfi karóra, 39 köves szerkezettel (szerkezetszám: 3219280). szép számlappal, dátum funkcióval, bőr szíjjal, működő, szép állapotban, pótolt koronával, hátlapi gravírozással. d: 35 mm / Girard Perregaux Gyromatic gold automatic watch

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
EUR
,
823,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Felesütős állóóra. XIX sz. Jó állapotú fa szekrényben. 180 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
12021.

Felesütős állóóra. XIX sz. Jó állapotú fa szekrényben. 180 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
8
Igazi óragyűjtemény, egy élet munkája. 69 db karóra, régi mechanikus és retro kvarc óra, kisebb, ritkán látott, kisebb márkákkal, szinte mind működik, a kvarcok elemmel. két nagy méretű óratartó ládával. Érdemes megnézni.
12022.

Igazi óragyűjtemény, egy élet munkája. 69 db karóra, régi mechanikus és retro kvarc óra, kisebb, ritkán látott, kisebb márkákkal, szinte mind működik, a kvarcok elemmel. két nagy méretű óratartó ládával. Érdemes megnézni.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
EUR
,
264,71
USD
Ajánlatok száma:
7
Kandallóóra, negyedütős, Westminster dallamot játszó. Müködő, jó állapotban, kulccsal. 46 cm
12023.

Kandallóóra, negyedütős, Westminster dallamot játszó. Müködő, jó állapotban, kulccsal. 46 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
6
Grainiere Paris jelzett art deco asztali óra, Mechanikus szerkezet, működik. Kissé kopott bőr borítással. 13x11cm
12024.

Grainiere Paris jelzett art deco asztali óra, Mechanikus szerkezet, működik. Kissé kopott bőr borítással. 13x11cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
10
Vegilia ékszerész órás vekker. Epar és társa Budapest VII. Király utca, Nem működik. Olasz óra szerkezettel m: 15 cm
12025.

Vegilia ékszerész órás vekker. Epar és társa Budapest VII. Király utca, Nem működik. Olasz óra szerkezettel m: 15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
4
9 db utazóóra, egy Signal 601 dupla órás zsebrádió, egy ultra kisrádió. Mind működőképes
12026.

9 db utazóóra, egy Signal 601 dupla órás zsebrádió, egy ultra kisrádió. Mind működőképes

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
15 darabos zsebóragyűjtemény- Érdekes márkákkal J. W. Wapinski és feliratos számlapokkal, mindegyik javításra szorul. Házi készítésű fa tartóban.
12027.

15 darabos zsebóragyűjtemény- Érdekes márkákkal J. W. Wapinski és feliratos számlapokkal, mindegyik javításra szorul. Házi készítésű fa tartóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
EUR
,
161,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz