12018.
415. Lezárult gyorsárverés
Órák
300 000 Ft
810,81 EUR, 882,35 USD
Lange 18K arany, automata, férfi karóra, Felsa szerkezettel. Jelzett szerkezet, fémjelzett, masszív arany tok. számlap kissé kopott, bőr szíjjal. működő, jó állapotban d: 34 mm