Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 225
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599776
16678
415
Books: Architecture, Art
Szabó Vladimír és Kratochwill Mimi: Szabó Vladimír. A művész kiadása. + Aláírt kiállítási katalógus 2608048
16679
415
Books: Architecture, Art
Tibeti Misztériumok. Fordította és bevezetéssel ellátta: Hamvas Béla. Bp.,1990, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés. 2608040
16680
415
Books: Architecture, Art
Susie Feinschmecker: Dévajságok., melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos aquarelljeihez szerzett - - kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Bp., 1989., Zrínyi. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban. 2599773
16681
415
Books: Architecture, Art
Németh Lajos: Nagy Balogh János. Bp., 1960. Képzőművészeti Alap Kiadói vászonkötésben 2599774
16682
415
Books: Architecture, Art
Balázs János: Ecsettel és irónnal. Bp., 1977. Corvina. Kiadói papírkötésben 2599775
16683
415
Books: Architecture, Art
Végvári Lajos: Szolnoki művészet. 1852-1952. Bp., 1952, Művelt Nép. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés, Megjelent 3000 példányban 2599777
16684
415
Books: Architecture, Art
Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti Könyvtár. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Fekete-fehér képekkel illusztrált. Illusztrált egészvászon kötés, kis kopással 2603973
16685
415
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. 1896-1914. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban. 2601615
16686
415
Books: Architecture, Art
Bolmányi Ferenc festőművész jubileumi kiállítása. Ernst Múzeum, 1984. április 27 - május 20. Bp., 1984, Műcsarnok, 16 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. 2507766
16687
415
Books: Architecture, Art
2019 Makovecz Makója. Szerk.: Madarász Roland. Makó, 2019., Makó Város Önkormányzata, 14 p. 2458005
16688
415
900
Books: Architecture, Art
Koffán Károly. Csorba Géza interjújával és tanulmányával. Corvina Műterem. Bp., 1987, Corvina. 72 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. 1947505
16689
415
Books: Architecture, Art
Bálinth Lehel: "Jeleket szeretnék hagyni magam után..." Koncz Vilmos fafaragó. Vallomások, naplórészletek. Bp., 2003, Képíró. Dedikált! Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft