https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 225

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hamar Péter: ... tavaly Marienbadban ... Kísérlet egy filmtitok megfejtésére. Fehérgyarmat, 2000., Kölcsey Társaság. Kiadói papírkötés.
16666.

Hamar Péter: ... tavaly Marienbadban ... Kísérlet egy filmtitok megfejtésére. Fehérgyarmat, 2000., Kölcsey Társaság. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Tüskés Gábor, Knapp Éva: Eljövök hozzátok. Elmélkedések magyarországi románkori kőfaragványokhoz. Bécs, 1982, Opus Mystici Coprporis Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16667.

Tüskés Gábor, Knapp Éva: Eljövök hozzátok. Elmélkedések magyarországi románkori kőfaragványokhoz. Bécs, 1982, Opus Mystici Coprporis Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1970 Kovács Margit keramikus dedikált kiállítási katalógusa
16668.

1970 Kovács Margit keramikus dedikált kiállítási katalógusa

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy István: A győri fotográfia 150 éve. Győr, 1994., MTI Foto Kft. Kiadói papírkötésben.
16669.

Nagy István: A győri fotográfia 150 éve. Győr, 1994., MTI Foto Kft. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
kolligátum,  Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
16670.

kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval
16671.

Erdődy János: Új színjátszás - új film Bp., é.n. Népszava kiadás. Fűzve, sérült papírborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Erich Boehringer und Mitarbeiter: Die ausgrabungsarbeiten zu Pergamon im Jahre 1965. Vorläufiger Bericht mit Hinweisen aug Grabungen und Arbeiten Früherer Jahre und des Früjahrs 1966. Sonderdruck aus Archäeologischer Anzeiger Hft. 4. 1966. Berlin, 1966., Walter de Gruyter & Co. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal, két kihajtható táblával illusztrált. Kiadói papírkötés.   Az ásatásokon egyik résztvevő, Kasper Sándor (?-1996) építészmérnök, műemlékes, várostervező, kutató által Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére szóló dedikálással, ajándékozási sorokkal.
16672.

Erich Boehringer und Mitarbeiter: Die ausgrabungsarbeiten zu Pergamon im Jahre 1965. Vorläufiger Bericht mit Hinweisen aug Grabungen und Arbeiten Früherer Jahre und des Früjahrs 1966. Sonderdruck aus Archäeologischer Anzeiger Hft. 4. 1966. Berlin, 1966., Walter de Gruyter & Co. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal, két kihajtható táblával illusztrált. Kiadói papírkötés. Az ásatásokon egyik résztvevő, Kasper Sándor (?-1996) építészmérnök, műemlékes, várostervező, kutató által Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére szóló dedikálással, ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1906-1909 Tavaszi kiállítás, 3 db füzet, viseltes, egyik széteső állapotban
16673.

1906-1909 Tavaszi kiállítás, 3 db füzet, viseltes, egyik széteső állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
M. Szvesnyikov: Az üveg titkai. Győri Miklós rajzaival. Fordította: Gellért György. Bp.,1948, Magyar Könyvbarátok Kultúregyesülete. Kiadói papírkötés.
16674.

M. Szvesnyikov: Az üveg titkai. Győri Miklós rajzaival. Fordította: Gellért György. Bp.,1948, Magyar Könyvbarátok Kultúregyesülete. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
16675.

Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben.
16676.

Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban, sérült, széteső kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Francoise Gilot: Picassóval az arénában. Beszélgetések Annie Maillisszal. Ford.: Győrfi RÉka. Bp., 2005., Enciklopédia. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16677.

Francoise Gilot: Picassóval az arénában. Beszélgetések Annie Maillisszal. Ford.: Győrfi RÉka. Bp., 2005., Enciklopédia. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz