Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 225

Spoerri, Daniel: Anekdotamania. Ford.: Ligetfalvi Gergely. Bp., 2010, Kijárat, 350 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16654.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16655.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
3 darab művészeti katalógus Veszelszky Béla, Lossonczy Tamás, Lossonczy Tamás, Lossonczy Ibolya
16656.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gömör Tamás: 100 portré 2003-2019. Bp., 2020, GMR Reklámügynökség. Színes és fekete-fehér, egészoldalas fotókkal, többek közt Törőcsík Mari, Konok Tamás, El Kazovszkij portréival illusztrált. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
16657.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. Magyarország művészeti emlékei IV. köt. Bp.,1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t. A 79-394 oldalak között, I-től CLVIII-ig számozott fekete-fehér képtáblával. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.  Elhalványul bélyegzéssel: Fügedi Erik Könyve. Fügedi Erik (1916- 1992) történész könyvtárából.
16658.

Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. Magyarország művészeti emlékei IV. köt. Bp.,1939, Műemlékek Országos Bizottsága - Kir. M. Egyetemi Nyomda, 404+1 p. +1(kihajtható térképvázlat) t.+11 (kép mellékletek) t. A 79-394 oldalak között, I-től CLVIII-ig számozott fekete-fehér képtáblával. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel. Elhalványul bélyegzéssel: "Fügedi Erik Könyve." Fügedi Erik (1916- 1992) történész könyvtárából.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 1994, Arthis. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16659.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 4000 példányban.
16660.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Das Eigenheim des Bürgers. Ein Führer zum Eigenhaus auf eigeneer Scholle für die Mittelstandskreise. Wiesbaden, 1914., Heimkultur-Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Kiadói szecessziós kartonált papírkötés, kopott borítóval.
16661.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16662.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Magyar balettek. írta Márkus László igazgató. színpadtervekkel, mellékletekkel, stb illusztrált kiadói papírborítóval, Olasz és német nyelvel. Budapest, d.n. Officina.
16663.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16664.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés,
16665.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft