Porcelán Tételek száma: 301
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2585368
11141
414
30000
Herendi 1940 Oriental Garden mintás keksztartó, jelzett, lábain csorbák, kopott, m:11,5cm, d:15,5cm 2530384
11142
414
Herendi virág mintás asztali szett 3 darabos. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 1946-ban nem volt arany a gyárban, így nem aranyszegélyűek a tárgyak. Bonbonniere 8x11 cm 2592737
11143
414
Herendi Magyaros mintás tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, 6x8cm 2589766
11144
414
Herendi rózsa, kézzel festett porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, 9x7,5cm 2590139
11145
414
Herendi porcelán bika, fehér mázas, jelzett, hibátlan, h: 17 cm, m. 12 cm 2590214
11146
414
Herendi vegyes mintás tálkák, 11db, jelzett, kopásnyomokkal, d:7-8cm 2590213
11147
414
Herendi Viktória mintás fonott kosárka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:13cm 2590212
11148
414
Herendi 1941 és 1944 Viktória mintás tálka. 3db, jelzett, kopásnyomokkal, d: cca. 11cm 2590209
11149
414
Herendi petrezselyem mintás gyufatartó, kopott, jelzett, m:,5,cm 2590208
11150
414
3800
Herendi petrezselyem mintás leveles tálka, jelzett, kopott, 15x9cm 2590207
11151
414
Herendi lámpatest, 2dbv, egyik, szerelékkel és lámpaernyővel, kopott, jelzett, ragasztott, apró csorbákkal, m:13cm 2590206
11152
414
Herendi Viktória mintás rózsás bonbonier, kézzel festett porcelán, apró lepattanások a rózsán, jelzett, m:8cm, d:7,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft