Kerámiák Tételek száma: 129
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2590411
11120
414
Art-ceramics
Népi korsó, Dél-Erdély, 19. sz., mázas cserép, mázhibás, korának megfelelő sérülésekkel, m: 23 cm 2590527
11121
414
Art-ceramics
M. Zs. jelzéssel: Kék retró váza, mázas kerámia kézzel festett, hibátlan, m: 33 cm 2590522
11122
414
Art-ceramics
B jelzéssel: Focista fiú. Mázas kerámia, m:29 cm 2592517
11123
414
4800
Art-ceramics
Tófej retró kerámia váza, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:31cm 2592501
11124
414
Art-ceramics
Piros retró váza, jelzett, hibátlan, m:26cm 2592519
11125
414
Art-ceramics
Keleti retró tál, mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, d:24cm 2592540
11126
414
Art-ceramics
Rouem francia kerámia dísztányér, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:21cm 2592735
11127
414
Art-ceramics
Szecessziós petróleum lámpa átalakítva lámpává, nem működik, sérült, kopott ernyővel, m:34cm 2585310
11128
414
Art-ceramics
Iparművészeti kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, m:23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft