Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 226

30952.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Asszonyi Tamás (1942-) 1980. Szovjet-magyar közös űrrepülés 1980 egyoldalas Br plakett jelzés nélkül (59mm) + 1980. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Magyarország-Belgium 1980 Br emlékérem (65x55,5mm), a két emlékérem egy nagyobb, nem saját tokban T:1- patina
30953.

Asszonyi Tamás (1942-) 1980. "Szovjet-magyar közös űrrepülés 1980" egyoldalas Br plakett jelzés nélkül (59mm) + 1980. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Magyarország-Belgium 1980" Br emlékérem (65x55,5mm), a két emlékérem egy nagyobb, nem saját tokban T:1- patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
47
Asszonyi Tamás (1942-) 1981. 1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt kétoldalas Br emlékplakett (109mm) T:1
30954.

Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "1881-1981 / 100 éves a Magyar Vöröskereszt" kétoldalas Br emlékplakett (109mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bartos Endre (1930-2006) 1985. Dr. Bitó István 1928-1985 egyoldalas Br emlékérem dísztokban (125mm) T:1-
30955.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
30956.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
30957.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő kétoldalas bronz emlékérem, eredeti sérült tokban (36mm) T:1-
30958.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti sérült tokban (36mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
20
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Szövetkezeti Munkáért - Magyar Szövetkezeti Liga / Isten-Haza-Család-Munka kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2- patina, ph, kopott aranyozás, több helyen anyaghiány
30959.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Szövetkezeti Munkáért - Magyar Szövetkezeti Liga / Isten-Haza-Család-Munka" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2- patina, ph, kopott aranyozás, több helyen anyaghiány

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9
Berán Lajos (1882-1943) / Iván István (1905-1968) 1943. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára - 1943. június 18 bronzozott hadifém emlékérem (49,5mm) T:1- bronzozás erősen lekopott
30960.

Berán Lajos (1882-1943) / Iván István (1905-1968) 1943. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára - 1943. június 18" bronzozott hadifém emlékérem (49,5mm) T:1- bronzozás erősen lekopott

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bognár György (1944-) 1987. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS5
30961.

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS5

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bognár György (1944-) 1988. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly Br emlékérem (42,5 mm) T:1 enyhén félrevert Adamo GS6
30962.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 enyhén félrevert Adamo GS6

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bognár György (1944-) 1989. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő Br emlékérem (42,5mm) T:1 nagyon kis ph. Adamo GS7
30963.

Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" Br emlékérem (42,5mm) T:1 nagyon kis ph. Adamo GS7

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft