https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 226

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838 jelzett Ag emlékérem (36,40g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina Adamo BP26
30989.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" jelzett Ag emlékérem (36,40g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina Adamo BP26

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Fritz Mihály (1947-) 1990. Magyar-Finn Baráti Körök IV. Országos Találkozója - Szeged 1990. Szeptember 14-16. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30990.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Magyar-Finn Baráti Körök IV. Országos Találkozója - Szeged 1990. Szeptember 14-16." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. Magyar Szentek I - Szent László, Szent István, Szent Imre 3db-os jelzett Ag emlékérem szett dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (3x32,4g/0.925/40mm) T:1- (eredetileg PP)
30991.

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek I - Szent László, Szent István, Szent Imre" 3db-os jelzett Ag emlékérem szett dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (3x32,4g/0.925/40mm) T:1- (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Gács Lajos (1905-1981) ~1942. A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny aranyozott Br plakett, előlapon Karácsonyi Géza - 1940 gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás
30992.

Gács Lajos (1905-1981) ~1942. "A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny" aranyozott Br plakett, előlapon "Karácsonyi Géza - 1940" gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1931. Róna József 1861-1931 egyoldalas bronz emlékplakett (45x69mm) T:1- hátlapon felszíni karcok HP 2636.
30993.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1931. "Róna József 1861-1931" egyoldalas bronz emlékplakett (45x69mm) T:1- hátlapon felszíni karcok HP 2636.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1932. Magyar Úszó Szövetség 1907-1932 bronz emlékérem LUDVIG gyártói jelzéssel, hátlapon ragasztónyom (60mm) T:1-,2
30994.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1932. "Magyar Úszó Szövetség 1907-1932" bronz emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon ragasztónyom (60mm) T:1-,2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1938. A SZENT ISTVÁN ÜNNEPEK EMLÉKÉRE plakett fém öntőformája, jelzetlen, Greff Lajos hagyatékából (135x135mm) T:1- kis patina
30995.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1938. "A SZENT ISTVÁN ÜNNEPEK EMLÉKÉRE" plakett fém öntőformája, jelzetlen, Greff Lajos hagyatékából (135x135mm) T:1- kis patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Győrfi Sándor (1951-) 1986. Káplár Miklós születésének 100. évfordulójára 1886-1986 egyoldalas Br emlékérem eredeti tokban (90mm) T:1- patina
30996.

Győrfi Sándor (1951-) 1986. "Káplár Miklós születésének 100. évfordulójára 1886-1986" egyoldalas Br emlékérem eredeti tokban (90mm) T:1- patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
13
Hetés György (1921-1998) 1989. Krúdy Gyula 1878-1933 Br emlékplakett (90mm) T:2
30997.

Hetés György (1921-1998) 1989. "Krúdy Gyula 1878-1933" Br emlékplakett (90mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Horváth János (1940-) 1981. 50 éves a Magyar Élettani Társaság Br plakett (90mm) T:1- CS 917.
30998.

Horváth János (1940-) 1981. "50 éves a Magyar Élettani Társaság" Br plakett (90mm) T:1- CS 917.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Iván István (1905-1968) DN Budapest - Rákóczi Ferenc Br emlékérem (80mm) T:2
30999.

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Iván István (1905-1968) DN Budapest - Rákóczi Ferenc Br emlékérem (80mm) T:1-
31000.

Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz