kb 1920 Debrecen - "A MÁV Vasútigazgatóság Debrecen M. Forgatókönyve" kék vászonborítású karton mappa kopott aranyozott betűkkel, tartalom nélkül, a jobb felső
sarokban 'Szigorúan titkos" minősítés