Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2585667
11588
414
Antique
Kínai tubákos üveg, belülről kézzel festett, jelzett, (18 szerzetes) hibátlan, m:8cm 2585586
11589
414
50000
Antique
Vintage Locomotive / Mozdony, formájú likőrtartó, 1970 körül, fém, műanyag, üveg, kopott, zenélő szerkezettel, működik, 32x12x23cm 2585577
11590
414
26000
Antique
Jugendstil / szecessziós talpas kínálótál, ezüstözött alpakka, jelzés nélkül, hibátlan üvegbetéttel, kopott, m:29cm, d:24cm 2585591
11591
414
4800
Antique
Art Deco cigarettatartó, alpakka, bakelit, kopott, jelzés nélkül, 9x10x6cm 2559569
11592
414
90000
Antique
Szecessziós mennyezeti súly-lámpa, kopott, nincs kipróbálva, 1900 körül, réz, üvegbúrával, min h:100cm 2559562
11593
414
90000
Antique
Ismeretlen kaliforniai művész: Jaronimo (natív indián mesefigura) Falplasztika, acél, rétegelt falemez, sérülésekkel, jelzés nélkül, 1970 körül, m:140cm 2594295
11594
414
Antique
Tükör, dekoratív fakeretben, 30×22,5 cm 2585683
11595
414
Antique
Kínai, hegyi kristály pecsétnyomó. Sérült 3,5x3,5 cm 2589521
11596
414
Antique
Iparművészeti medál 1930 körül, fém, csont, jelzés nélkül, h:6cm 2585685
11597
414
Antique
Kínai, réz teknős, figurákkal díszített, patinás 9x5 cm 2480247
11598
414
Antique
Bross koronával vésett, RL monogrammal. Réz, kopott. 5x3,5cm 2593442
11599
414
Antique
Régi réz látcső kihúzható 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft