Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2567500
11564
414
Antique
Keleti lakkozott teáskészlet tálcán. apró csorba, 48x27,5cm 2585681
11565
414
Antique
Kínai, faragott kő pecsétnyomó. 5,5x5,5 cm 2446008
11566
414
36000
Antique
2 db szecessziós, spiater falitányér, jelzetlen, kopott d:32cm 2593649
11567
414
Antique
Sisa József (1952.-) Aranyszarvas Magorrral tűzzománc kép fakeretben 17x16 cm, 28x26 cm 2593668
11568
414
Antique
2 db Moreli Edit (1940-2020) tűzzománc kép fakeretben 12 x15 cm 2593671
11569
414
Antique
Moreli Edit (1940-2020) tűzzománc kép d: 9 cm fakeretben 2588305
11570
414
Antique
Viharlámpa petróleum lámpa, réz, metszett üveggel, kis horpadással. 2592585
11571
414
Antique
Kínai sárkányos pho kutyás jáde kínáló edény fedővel 15 x 16 cm 2530454
11572
414
Antique
Opera cilinder - chapeau claque (klakk). cca 1920. Jelzett, eredeti díszes dobozában. Jó állapotban 2585608
11573
414
Antique
cca. 1920 szlovák emlék, Tatranská Lomnica, festett üveg, kopott fakeretben, d:6cm 2585576
11574
414
30000
Antique
Asztali kitámasztós réz képkeret, kopásnyomokkal, 18x11cm, teljes méret: 40x26cm 2592561
11575
414
15000
Antique
Cca 1850 régi relief, jelzés nélkül, apró sérülésekkel, d:13cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft