Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2592545
11576
414
15000
Antique
Konyakos pohár formájú jégtartó, thermosz üveg belsővel, Napoleon konyak logójával, etikettel jelzett, 1950 körül, kopásnyomokkal, m:20cm 2592483
11577
414
15000
Antique
Szecessziós falikar, 2db, összesen 4 kar, kopott, h:22cm 2592460
11578
414
Antique
Szecessziós gyertyatartó pár, jelzett, Argentor, 1910 körül, több helyen sérült, belseje üreges, m:20cm 2590825
11579
414
38000
Antique
Figurális fűszertartó: Viktoriánus cipő pucoló, jelzett: angol lajstrom jellel, ezüstözött alpakka, kopott, Egyesült Királyság 1870 körül, 19x14,5x15 cm 2589760
11580
414
Antique
Jelzés nélkül: Házak. Tűzzománc, fakeretben. 15x15cm 2589408
11581
414
Antique
Régi értékőrző fém láda, működő zárral és kulccsal, kopott, 30x22x12cm 2589403
11582
414
Antique
Francia zenélő edénytartó, fa kerámia betéttel, teteján mátricás, Azay-le-Rideau kastély az Indre folyó egy szigetén épült, nagy része cölöpökön áll a víz fölött. Kopott, működik, 27x27x7cm 2587433
11583
414
Antique
Jelzés nélkül: Nonfiguratív kompozíció. Tűzzománc. Fakeretben. d:18cm 2587435
11584
414
Antique
Sárkányos fali dísztál, kalapált vörösréz, jelzés nélkül, kopott, d:36cm 2587439
11585
414
Antique
Róka és a kakas, bronz asztali dísz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 16x8x7,5cm 2586683
11586
414
Antique
Orosz utazó ikon, üvegezett dobozban, fa, tojástempera, réz okláddal borítva. Korának megfelelő állapotban. Teljes méret: 39x35cm 2585666
11587
414
Antique
Kínai faragott lakk dísztál, tartóval, apró kopásokkal, d:21cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft