Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2597187
11552
414
50000
Antique
Neobarokk nagy méretű fali tükör. Lakkozott fa. Néhány dísz alul leesett, de megvan 210x140 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! 2596609
11553
414
40000
Antique
Nagy méretű szobai tükör. Kézzel festett fa. Kisebb résülésekkel 170x100 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! 2589759
11554
414
Antique
Bencze Lilla Judit (1926-1998): Kazári asszony. Tűzzománc, fa lapon, jelzett, hátoldalán a művész címkéjével,10x10 cm 2587996
11555
414
40000
Antique
Török kori kiöntő, virág véséssel XVII-XVIII sz. Jó állapotban. 34 cm 2584717
11556
414
Antique
Ópiumpipa. kínai jelzett porcelán, fém szerelékkel. Kézzel festett, m: 11-17 cm / Chinese porcelain opium pipe. Hand painted, marked 2587775
11557
414
50000
Antique
Szivar prés 10 db szivarral, fa, jelzett: Hart & Hertel. Német 1930 körül. h:56x9x7cm 2587232
11558
414
Antique
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976): Virágos textil nyomúdúc. Iparművészetileg zsűrizett. Réz és fa. Jelzés nélkül. 13x14x7,5cm 2554682
11559
414
Antique
1937 az Erdélyi Szépmíves Céh díszes oklevele Kismarty Lechner Lóránd építésznek, nyomtatott aláírásokkal. 37x25 cm. Szép állapotban. 2502918
11560
414
14000
Antique
Art deco cukordoboz. Aranyozott alpakka, Kulcs nélkül, jelzett. 12x8x9 cm 2564682
11561
414
Antique
3 darabos antik fém tétel, iszlám pohárka, vas csipesz, vasvilla, koruknak megfelelő állapotban. Vegyes méretben. 2564677
11562
414
Antique
2db antik olló, az egyik jelzett, ROTH PESTEN, 1850 körül. Korának megfelelő állapotban. h: 28,5-31cm 2558276
11563
414
24000
Antique
Carl Zeiss mikroszkóp. Teljes készlet, tartozékokkal, fa hordtáskával. cca 1940. 24 cm Jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft